Прохання, коли питаєте, вкажіть скільки хвилин потратили на ознайомлення.

 

Чому б не робити проект з головних простих ідей?

Робити проект знизу вверх і зосередитись на головному краще для швидкої монетизації. Однак, це означатиме що його доведеться переробляти. Робити зверху-вниз краще для логіки.

-----------------

Хоч це банально, прийнято рішення робити два варіанти одночасно.

Головний проект реалізовується, як інкапсуляція підпроектів, тому звузити його функціонал буде структурною помилкою. Більше того сам проект покликаний створити алгоритми вирішення цієї проблеми.

-----------------

Не бачу чим може бути цікавий сайт для конкретної людини?

На даному етапі не ставиться таке завдання. Цільовою аудиторією є ініціативні люди. А у подальшому, одною з основних цілей проекту якраз і є спонукати довільного користувача рухатись у напрямку ініціативи, визначеної активною групою, у яку цій людині при відвертому бажанні спростити шлях.

-----------------
Чому ваш проект має зацікавити когось і бути вигідним?


Те  що нам здається вигідним часто не співпадає з уявленнями більшості. Тому найважливішим вважаю багатоваріантність. За роки теоретичного існування проекту було продумано більше 100 маркетингових та управлінських ходів. Навіть якщо десята частина з них реалізується - це виведе проект на достатній рівень. Тим більше що ці рішення взаємоповязані і підсилюватимуть одне одного. Том щоб обговорювати зацікавлення треба вибрати окремо кожен аспект проекту окремо.  У більшості зацікавлення виникне в процесі реалізації конкретних аспектів чи сервісів.

-----------------
Мало вірю в те що на патріотизмі вдасться людей перетягнути і зацікавити.


Проект лише частково торкається патріотизму (можливо більше на початку). Більше того, в значнішій мірі проект можна вважати космополітичним і глобалістичним. Ми вважаємо глобалізацію невідворотною. Якраз реалізація проекту і покликана направити глобалізацію в неконфліктному з патріотизмом руслі, підсилити позитивні моменти обох течій на їх стику. Перетягувати не збираємось . Навпаки плануєм надати маркетингову підтримку тим проектам, в т.ч. патріотичним, які зараз затухають при умові неконфліктності.

-----------------
З появою Блокчейну і смартконтрактів  в порівнянні та ідея виглядає малоефективною.


Людей можна розділити на стереотипні групи. Кожна виділяє для себе головне по різному. Тому не можна виділити головну ідею проекту. Для мене головною є рейтингова система, яка може існувати і без блокчейну та смартконтрактів.

-----------------

Яку проблему користувачів вирішує ваш продукт?

 

Основна мета — створення гібридної моделі штучного інтелекту з боку соціального підходу. Проміжні реалізації будуть експертними системами, що вирішують проблеми керівництва у великих горизонтальних групах, як то вікіпедія чи навіть системи рейтингової електронної демократії.

Хто є вашим клієнтом?

В проміжних реалізаціях це B2B чи будь-який юзер чи навіть не користувач гаджетів — при контакті з залученою групою він мотивується до включення в рейтингову ієрархію. Цільовими ж клієнтами є соціально позитивні суб'єкти які цінують і бажають синергувати свою репутацію у всіх групах де суб'єкт присутній.

Як ви плануєте заробляти цим рішенням?

В кінцевій меті моделюються боти-аналоги працівників (напр. програмісти і тп.) що дозволить отримувати надходження на рівні прибутку сектора ІТ хоча б за схемою фрілансу.

Проміжні надходження по часу початку: контекстна реклама(є ідеї по трафіку), благодійні внески, дрібні стартапи, клієнтські надходження від опціонального функціонала.

Можливі надходження грантового та інвестиційного типу...

-----------------

Загальний проект містить у собі дві основні  концепції — Еволюції демократії (далі як синоніми вживаємо також Нова демократія, Інфократія, концепція раннього ранжування) та власне багатокомпонентну інтегруючу концепцію проекту alfalan.org який, поміж іншого, включає у себе соціальну мережу (соцмережу).

Ми запрошуємо всі формації, які застосовують методи колективного управління (тобто це ширше ніж просто демократія) інтегрувати в них принцип Еволюції демократії. Це можуть бути в першу чергу держави, партії, громадські об'єднання в другу любі гурти і навіть бізнес-структури  і т.п.(для останніх доцільніше застосовувати для інтеграції вже сам  веб-проект )

gallery/pict2