ПрО нас

Загальний проект містить у собі дві основні  концепції — Еволюції демократії (далі як синоніми вживаємо також Нова демократія, Інфократія, концепція раннього ранжування) та власне багатокомпонентну інтегруючу концепцію проекту iqlan.net який, поміж іншого, включає у себе соціальну мережу (соцмережу).

Ми запрошуємо всі формації, які застосовують методи колективного управління (тобто це ширше ніж просто демократія) інтегрувати в них принцип Еволюції демократії. Це можуть бути в першу чергу громадські об'єднання, держави, партії, в другу любі гурти і навіть бізнес-структури  і т.п.(для останніх доцільніше застосовувати для інтеграції вже сам  веб-проект )

Ми працюємо у формі неприбуткової організації і не плануємо отримувати прибуток однак співпрацюємо з будь-якими організаційними формами в тч і комерційними.

Співпраця учасників планується у формі неприбуткового споживчого кооперативу ( Споживчий кооператив "Мак" ЄДРПОУ 35145733 , Рішення №32/150  про внесення до реєстру неприбуткових організацій)

 

gallery/pict2