Проект ціль спрощено

   

Спрощено, чи точніше коротко, суть цільвого проекту  можна пояснити так.
При будь якій позитивній дії(добрій справі) серед субєктів проекту чи сторонніх субєктів буде відбуватись генерація рейтингу субєкта а також справедливої валюти(назвемо її альфар). Окрім цього на основі цієї генерацій ми матимемо вектори вибору напрямків дії "штучного" інтелекту. Звичайно суб'єкти позитивно активні стосовно проекту будуть мати пріоритет і перевагу. Окрім того перевагу будуть мати субєкти по часу долучення до проекту.
Деталі стуктури обчислень будуть відкриті для субєктів, але в міру їх рейтингової ієрархії. Субєктами вважаються не лише люди, а будь які формальні чи неформальні групи виділені згідно методів за ознаками, суттєвими для них(методів, а в основному згідно цього ж рейтингу) наприклад юридичні особи, громадської організації і тп.
Керувати системою і змінювати себе буде вона ж сама на основі  вказаного вище "штучного", а точніше колективного інтелекту. Однак(тобто) це не буде бот, бо рух системи буде визначатись самими учасниками і не тільки (також діями позитивних формалізованих груп).   Спрощено цей алгоритм можна порівняти з діючими системами консенсусу баз даних та смарт-контрактів. 

Усі ми розуміємо, що  клонування негативно впливає на будь який проект. Щоб реалізувати наш проект на запланованому рівні в комерційному руслі потрібні ресурси, як у лідерів ІТ індустрії. Будь хто інший не зможе довести до фінасового успіху цей проект без продуманої стратегії  та нюансів маркетинингу. Тож пропонуєм долучитись до нашого проекту усіх хто думає над подібними проектами. Також будуть вноситись обмеження на використання та відновлення рейтингу користувачами які помічені в негативних діях (клонування, хакінг, заборонені маніпуляції і т.п.) згідно діючих умов. У звязку з вищесказаним, сам головний проект реалізується як неприбутковий на умовах спільного фінансування та благодійної допомоги. Поступово перейдем до децентралізованого керування. Однак підпроекти, які використовують його, можуть бути як благодійними так і комерційними.

Якщо вам не зрозуміла дана термінологія то перегляньте
спрощений варіант,

чи варіант порівняння з біткойном- пізніше буде.

 

 

 

Shopping Cart (0)