Позитивні проекти

Виявляється, що поки ми розкачуємось із своїм проектом (наш кооператив був зареєстрований у 2008р), інші люди вже реально реалізовують подібний проект. Головною його відмінністю є те, що він не такий "широкий" і стосується в основному реального сектору. Однак він вже працює практично з  2016р. І набирає потужність - в 2016 році ця спілка кооперативів обробляла вже біля 500га.

Реєструючись по даній зносці e-sprava і вказавши при реєстрації цей тел. 380679575157 або телефон реферала під ним, Ви отримаєте підвищений рейтинг і у системі iqlan.net.

Замість рейтингової системи iqlan, яку ми запланували, e-sprava використовує простіший показник - КТУ(Коефіцієнт трудової участі) і в деяких випадках це може бути практичніше.

В подальшому iqlan створить систему інтеграції подібних до цього проектів за допомогою автоматизації співпраці на різних рівнях складності. На вищих рівнях, при взаємній згоді керівництва проектів, це буде глибша співпраця.

Підключення до e-sprava дозволить нам перенаправити та автоматизувати більшість роботи з реальним сектором через наявні та перспективні засоби проектів e-sprava. І тому ми зможемо сконцентруватись на інтеграції реального та віртуального сектору та вже існуючих проектів та менше відволікатись на запуск своїх.

Це цікаво для звязки віртуального сектору з реальним. Цей кооператив дозволяє входити іншим проектам. Це кардинально відрізняє їх від звичайної MLM. Тобто, Ви самі можете пропонувати товари для розповсюдження реферальною сіткою. Уже зараз в інтернет-магазині доступні сотні товарів від макаронів до паливних присадок, а може бути мілліони. Зановники вже розпочали токенізацію активів, у них були вебінари на цю тему - подивіться, напишіть -- цікава ваша думка. Ми вже вписали в реферальну мережу десятки людей. Спробуйте Ви - запис до реферальної сітки безкоштовний. А для початку побудови своєї реферальної сітки необхідна мінімальна початкова активність у 4usd. Навіть, якщо це стане пірамідою(сподіваюсь, що це не так), то ви будете на вершині!

Зноски на деталізацію, товари і тп. тут в тексті.

порівняння та пояснення

поточний вебінар

запис попереднього вебінару

інфо в загальній базі знань по кооперативу МЛМ

Люди, які ближче знають засновників, непогано про них відгукуються. Тож є думка що це може розкрутитись.

Нижче надана деяка інформація по проекту iqlan.

Система  проектов, поддерживаемых интегрирующей соцсетью является одновременно продолжением, развитием и интеграцией нескольких позитивных концепций. Точнее надо считать, что по определению речь идёт о всех, даже пока не существующих позитивных проектах-концепциях. Действительно, ведь одним из главных принципов проекта является разработка методов, лёгкого и прозрачного вхождения в систему alfalan любых позитивных проектов, идей, субъектов, людей, даже объектов (далее обобщённо называем всё это  "формациями"). Это будет обеспечиваться сложной системой ранжирования, предусматривающей как увеличение, так и уменьшение веса формации в системе. Вы должны понимать что на усовершенствование системы до запланированой структуры может уйти много лет, всё зависит от уровня вашей поддержки и доверия но в любом случае мы намерены двигатся к намереной цели ибо успешная жизнь это не столько результат а прежде всего правильный путь. Ми приглашаем для участия в проекте любые позитивные формации и людей. Напишите нам о своей позитивной работе, и мы сразу предоставим вам соответствующий рейтинг в системе — и в дальнейшем мы не зацикливаемся на своём проекте, однако с целью динамики проекта мы вынуждены давать некоторое рейтинговое преимущество, в зависимости от общего количества участников в проекте. Таким образом, формации, зарегистрированные в проекте раньше, будут иметь лучшую динамику рейтинга, однако главным для продвижения мы  считаем реальное ваше позитивное влияние во всех сферах жизни. Для начала вы можете предложить свои позитивные идеи, извесные Вам позитивные проекты, а также принять участие в проектах "Банк времени", Рейтинг позитивных сайтов, интегрированый рейтинг (integrated rating iR), Складчина (участники "скидываются" и совершенно легально приобретают продукт для совместного использования, речь идет об экономии в десятки и сотни раз), Валюта, Благотворительный аукцион — а также, предложить другие проекты и помощь нуждающимся в вашей местности или удалённо.